Klik hier om de test te starten!
Is EQfit iets voor jou?

Samen kunnen we het verschil maken

Prachtig werk en goede inkomsten!

EQfit onderscheidt zich als organisatie door het persoonlijk contact en de juiste begeleiding. Tijdens en na de EQfit partnership opleiding word je direct voorzien van de juiste begeleiding. We helpen de partners om een plan van aanpak te maken. Aangezien de mogelijkheid voor partners bestaat ingehuurd te worden, is dit direct een bron van inkomsten. Daarnaast kun je natuurlijk altijd zelfstandig aan de slag!

De EQfit partners houden zich bezig met het geven van trainingen, masterclasses, het draaien van programma's en het opleiden van andere partners. De boekhouding wordt uitbesteed aan een professionele partij omdat de focus dan legt op het doen en in actie komen. Daarnaast levert EQfit kleding, marketingsmateriaal en kun je een eigen EQfit webpagina aanvragen. 

EQfit partners

Als EQfit partner kun je naast je eigen opdrachten ook door EQfit ingehuurd worden. Als eigen bedrijf is het namelijk nodig om omzet te genereren zodat je blijft bestaan. Aangezien het ons doel is dat jouw bedrijf succesvol wordt, helpen wij je bij dit proces en laten je ook niet los totdat dit is gelukt.

Uiteindelijk willen wij dat je succes behaald op het vlak waar jij dat wilt! Onze missie gecombineerd met jouw passie, doorzettingsvermogen en geloof, kan alleen maar tot een mooi resultaat leiden.

Martijn Haan

Algemeen directeur

martijn@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marie-Liz de Jongh

HR Manager - Adviseur directie

marie-liz@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Richard Dalmolen

Sales Manager - Opleider

richard@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Info@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Geertje Derksen

EQfit partner

geertje@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Maggie Wallet

EQfit partner

maggie@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Noor de Bruijn

EQfit partner

noor@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Michiel Heitink

EQfit partner

michiel@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Petra Tesselaar

EQfit partner

petra@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Guustha Konijn

EQfit partner

guustha@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marjoleine Kapitány

EQfit partner

marjoleine@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

info@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Lex van den Oever

EQfit partner

lex@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

info@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Moeder van vrouw (35) ongeneeslijk ziek

Vrouw van 35. Kreeg het nieuws dat haar moeder ongeneeslijk ziek was. Nog maar een paar maanden te leven. Verschrikkelijk nieuws. Sinds dat nieuws is ze er bijna iedere dag voor haar moeder geweest. En dat viel niet mee naast haar werk en de verzorging van haar zoontje als alleenstaande moeder. 6 weken terug is haar moeder overleden. Ze heeft afscheid kunnen nemen, maar bleef heel erg hangen in het ‘waarom’. Haar leven ging bergafwaarts. Nergens meer zin in, energieloos en kon bijna niet meer lachen. Deze dame is een EQfit coach in opleiding (privé). We hebben ondanks alles de opleiding voortgezet maar i.p.v. opleiding een oefening met haar gedaan.

Een oefening waarbij je dingen leert accepteren die je niet kan veranderen. Ze werd tijdens de oefening al relaxter. Voelde zich beter en kon weer lachen. Daarnaast heeft ze geleerd om elke keer als ze aan haar moeder dacht, even omhoog te kijken en te glimlachen. Dit heeft ze tijdens de oefening toegepast en gevoeld. Als opdracht kreeg ze mee om op korte termijn langs haar ouderlijk huis te gaan waar haar vader nog woonde. Ze had hier eerst ontzettend veel moeite mee. Ze stuurde na het bezoek een appje waarin ze vertelde dat ze lekker voor haar vader gekookt had en het goed voelde! Prachtig om dit werk te kunnen/mogen doen. Dankbaar.

Help mensen écht verder!

De nieuwe EQfit Partnership opleiding en de nieuwe EQfit KIDSS opleiding starten op 13 en 22 september. Meld je snel aan en leer om een verschil in mensen hun leven te maken. Na een toelatingstraining van 1,5 uur heb je direct een goed beeld of deze methode iets voor je is en of het bij je past. Schrijf je snel in!

Schrijf je snel in!
Mail ons op info@eqfit.nl
of bel ons op 085-2731277
Whatsapp ons op 06-31998092