klik hier om je in te schrijven!
NIEUW! opleiding gedragsverandering

Samen kunnen we het verschil maken

Prachtig werk en goede inkomsten!

EQfit onderscheidt zich als organisatie door het persoonlijk contact en de juiste begeleiding. Tijdens en na de EQfit coachopleiding word je direct voorzien van de juiste begeleiding. We helpen de partners om een plan van aanpak te maken. Aangezien de mogelijkheid voor partners bestaat ingehuurd te worden, is dit direct een bron van inkomsten. Daarnaast kun je natuurlijk altijd zelfstandig aan de slag!

De EQfit partners houden zich bezig met het geven van workshops, het draaien van programma's en het helpen van mensen. De boekhouding wordt uitbesteed aan een professionele partij omdat de focus dan legt op het doen en in actie komen. Daarnaast levert EQfit kleding, marketingsmateriaal en kun je een eigen EQfit webpagina aanvragen. 

EQfit partners

Als EQfit partner kun je naast je eigen opdrachten ook door EQfit ingehuurd worden. Als eigen bedrijf is het namelijk nodig om omzet te genereren zodat je blijft bestaan. Aangezien het ons doel is dat jouw bedrijf succesvol wordt, helpen wij je bij dit proces en laten je ook niet los totdat dit is gelukt.

Uiteindelijk willen wij dat je succes behaald op het vlak waar jij dat wilt! Onze missie gecombineerd met jouw passie, doorzettingsvermogen en geloof, kan alleen maar tot een mooi resultaat leiden.

Martijn Haan

Founder EQfit methode & CEO

martijn@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marie-Liz de Jongh

Founder EQfit KIDSS / Opleider

marie-liz@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Richard Dalmolen

Member EQfit Kernteam / Opleider

richard@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Shanita Doerga

Member EQfit Kernteam / Opleider

shanita@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Hanna Geurts

Member EQfit Kernteam

hanna@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marco Wink

Member EQfit Kernteam

marco@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Geertje Derksen

Member EQfit Kernteam

geertje@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Annemiek Vorstenbosch

Member EQfit Kernteam

annemiek@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Angela Kouwenhoven

EQfit partner

angela@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Sam de Vries

EQfit partner

sam@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marjoleine Kapitány

EQfit partner

marjoleine@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Joke Groot Obbink

EQfit partner

joke@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Arie Kleiwert

EQfit partner

arie@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Lex van den Oever

EQfit partner

lex@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Oscar Taal

EQfit partner

oscar@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Maggie Wallet

EQfit partner

maggie@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Jaco van der Sleen

EQfit partner

jaco@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Ilse Coppers

EQfit partner

ilse@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Noor de Bruijn

EQfit partner

noor@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Petra Tesselaar

EQfit partner

petra@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Guustha Konijn

EQfit partner

guustha@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Wil je ook werken met deze methode? Dat kan!

Loop je als hulpverlener vast? Wil je als fysiotherapeut meer kunnen betekenen voor je cliënten? Kom je maar niet verder als coach? EQfit biedt de oplossing voor mensen die andere mensen verder willen helpen. Een korte opleiding waarin je alle handvatten leert om mensen in korte tijd een stevige basis te geven. Wil je liever onder de vlag van EQfit werken, kun je tijdens of na de opleiding worden geselecteerd op het gebied van inzet, techniek en zakelijke kennis.

Word je geselecteerd voor het EQfit partnership, volgt er een afspraak waarbij je de geleerde techniek bij één van de EQfit coaches mag toepassen. Is de techniek op het juiste niveau, wordt er een vervolgopleiding ingepland. Hierbij ontvang je alle persoonlijke- en zakelijke ondersteuning die nodig is om van jouw bedrijf een succes te maken.

Help mensen écht verder!

EQfit zoekt de juiste mensen op de juiste plek. Onze partners hebben de mogelijkheid om te werken met deze unieke en effectieve methode. Heb je altijd al interesse gehad om de medemens te helpen en gun je mensen om gelukkig te zijn, is dit zeker iets voor jou!

Schrijf je snel in!
Mail ons op info@eqfit.nl
of bel ons op 085-2731277
Whatsapp ons op 06-31998092