Klik hier om de test te starten!
Is EQfit iets voor jou?

Samen kunnen we het verschil maken

Prachtig werk en goede inkomsten!

EQfit onderscheidt zich als organisatie door het persoonlijk contact en de juiste begeleiding. Tijdens en na de EQfit coachopleiding word je direct voorzien van de juiste begeleiding. We helpen de partners om een plan van aanpak te maken. Aangezien de mogelijkheid voor partners bestaat ingehuurd te worden, is dit direct een bron van inkomsten. Daarnaast kun je natuurlijk altijd zelfstandig aan de slag!

De EQfit partners houden zich bezig met het geven van workshops, het draaien van programma's en het helpen van mensen. De boekhouding wordt uitbesteed aan een professionele partij omdat de focus dan legt op het doen en in actie komen. Daarnaast levert EQfit kleding, marketingsmateriaal en kun je een eigen EQfit webpagina aanvragen. 

EQfit partners

Als EQfit partner kun je naast je eigen opdrachten ook door EQfit ingehuurd worden. Als eigen bedrijf is het namelijk nodig om omzet te genereren zodat je blijft bestaan. Aangezien het ons doel is dat jouw bedrijf succesvol wordt, helpen wij je bij dit proces en laten je ook niet los totdat dit is gelukt.

Uiteindelijk willen wij dat je succes behaald op het vlak waar jij dat wilt! Onze missie gecombineerd met jouw passie, doorzettingsvermogen en geloof, kan alleen maar tot een mooi resultaat leiden.

Martijn Haan

Algemeen directeur

martijn@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marie-Liz de Jongh

HR Manager - Adviseur directie

marie-liz@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Richard Dalmolen

Sales Manager - Opleider

richard@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Info@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Geertje Derksen

EQfit partner

geertje@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Maggie Wallet

EQfit partner

maggie@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Noor de Bruijn

EQfit partner

noor@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Michiel Heitink

EQfit partner

michiel@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Petra Tesselaar

EQfit partner

petra@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

Guustha Konijn

EQfit partner

guustha@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Marjoleine Kapitány

EQfit partner

marjoleine@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Joke Groot Obbink

EQfit partner

joke@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Lex van den Oever

EQfit partner

lex@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

Jaco van der Sleen

EQfit partner

jaco@eqfit.nl

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

This could be you

Bekijk mijn profiel

EQfit Partnership

Loop je als hulpverlener vast? Wil je als fysiotherapeut meer kunnen betekenen voor je cliënten? Kom je maar niet verder als coach? EQfit biedt de oplossing voor mensen die andere mensen verder willen helpen. Een professionele opleiding waarin je leert om gedrag van mensen in korte tijd duurzaam te veranderen. Onder de vlag van EQfit word je opgeleid tot een vakkundige EQfit trainer zodat je het leven van mensen positief kunt veranderen.

Wij vragen geen diploma’s of certificaten. Voor ons is levenservaring, wilskracht en vastberadenheid veel belangrijker. Wij staan voor kwaliteit. Dit betekent dat je als EQfit trainer op regelmatige basis wordt opgeleid en de juiste persoonlijke ondersteuning krijgt zodat je mensen op hoog niveau kunt helpen. Samen kunnen we een verschil maken in deze wereld. Daarnaast helpen we jou op zakelijk gebied zodat je inkomsten kunt genereren met iets wat je leuk vindt.

Help mensen écht verder!

Meld je aan voor de nieuwe EQfit partneropleiding die op 14 april 2019 van start gaat en leer om een verschil in mensen hun leven te maken. Na een toelatingstraining van 2 uur heb je direct een goed beeld of deze methode iets voor je is en of het bij je past.

Schrijf je snel in!
Mail ons op info@eqfit.nl
of bel ons op 085-2731277
Whatsapp ons op 06-31998092